"Vecozoli", Zaķumuiža, Ropažu novads, LV-2133

Par mums

Pilna Atbildība – Izcils Rezultāts!

‘’KOKA NAMI’’ – Tavs labākais ceļabiedrs pie Tavas sapņu guļbūves!

Mēs esam SIA “Koka Nami”, kompānija ar pieredzi dažādu veidu un sarežģītības objektu izgatavošanā. ‘’Koka Nami’’ izgatavo un uzstāda guļbūves no augstas kvalitātes virpotiem baļķiem. Virpoto baļķu guļbūves: pirtis, vasarnīcas, mājas, lapenes u.c. konstrukcijas ir vislētākais guļbūves būvēšanas veids. Paralēli mazajām izmaksām, virpoto baļķu guļbūves ietver visas pozitīvās īpašības, kas nepieciešamas ikvienam no mums, radot pozitīvu gaisotni, un tas ir - siltums, mājīgums, estētiskums. Katra guļbūve ir īpaša ne tikai konstrukciju, bet arī Mūsu klientu dēļ, jo darbs tiek veikts ņemot vērā visas klienta vēlmes!

Piedāvājam guļbūvju izgatavošanu gan no izstrādātiem variantiem, gan klientu vīzijām : klienta zīmējumiem, skicēm, projektiem.

Sazināties Guļbūves

Par SIA "Koka nami"

SIA “Koka Nami” izgatavo un uzstāda guļbūves no virpotiem baļķiem un koka karkasa paneļu ēkas.Guļbūves no virpotiem baļķiem ir vislētākais guļbūves būvēšanas veids. Tajā pašā laikā tas sevī ietver visas pozitīvās īpašības, kas attiecināmas uz jebkuru guļbūvi - siltums, mājīgums, estētiskums.

 • Labākā reputācija
 • 15 gadu pieredze
 • Klientu atbalsts
 • Talantīgi cilvēki
image
‘’Koka Nami’’ komanda

SPĒKS IR KOMANDĀ

Jānis – Meistars

Pieredzējis meistars, kas vienmēr palīdz klientam pieņemt pareizo lēmumu un risinājumu. Tīra, atvērta, informatīva komunikācija. Pārrunu ceļš ved uz lielisku rezultātu - caur ražošanu un būvniecību uz sapņu guļbūvi!

Laura – Menedžere

Ātra un efektīva komunikācija, pilna atbildība, viņa - posms starp klientu un meistaru, lai katrs nākamais solis, kas tiek sperts uz sapņu guļbūvi, tiktu nostrādāts perfekti ,pilnībā apmierinot klienta vēlmes un vajadzības.

Sazinies un noskaidro piedājumu!

+371 29925 649

Kontaktforma

Kontaktinformācija
 • "Vecozoli", Zaķumuiža, Ropažu novads, LV-2133
 • info@kokanami.lv
  Laura@kokanami.lv
  Jānis@kokanami.lv
 • No pirmdienas līdz sestdienai
 • +371 29925 649
  +371 25339 843